1 июнь куни Ziyo Forum фонди директори Бобур Фарманов Фарғона шаҳридаги Корея халқаро университетига ташриф буюрди.
Учрашув пайтида Бобур Фарманов ўқув ишлари бўйича проректор Нозим Фозилов ва халқаро бўлим бошлиғи ўринбосари Дилфуза Умурзакова билан биргаликда университетда талабалар учун яратилган инфратузилма билан танишди, шунингдек, талабалар ўз-ўзини бошқаришни ривожлантириш, ўқув жараёнидан ташқари фаолиятни, ишлаб чиқариш корхоналарида мажбурий амалиётни яратиш ва ёшлар билан самарали ишлаш бўйича бир қатор тавсиялар берди.
![]() |
Маълумот учун: Корея халқаро университети 2020-2021 ўқув йилида бакалавр ва магистратуранинг 9 та йўналишлари бўйича талабаларга ўз эшикларини очади:

Не убив в себе лень, мечту не достичь!
1 июня директор Фонда Ziyo Forum Бобур Фарманов посетил Корейский международный университет в городе Фергана.
В ходе встречи с проректором по учебной части Нозимом Фазыловым и заместителем руководителя международного отдела Дильфузой Умурзаковой Бобур Фарманов ознакомился с созданной в университете инфраструктурой для студентов, а также дал ряд рекомендаций по развитию студенческого самоуправления, созданию внеучебной деятельности, обязательной практики на производстве и эффективной работе с молодежью.
photo_2020-06-01_15-34-59 photo_2020-06-01_15-34-57
Для справки: Корейский международный университет открывает свои двери для студентов в 2020-2021 учебном году по девяти направлениям бакалавриата и магистратуры:
• дошкольное образование;
• менеджмент туризма;
• корейский язык;
• менеджмент красоты;
• менеджмент компьютерных расчетов;
• интернет и коммуникации;
• автомобилестроение;
• архитектурная инженерия;
• электротехническая и газовая инженерия.
Как нас найти
Адрес
г. Ташкент, Алмазарский р-н, ул. Талабалар,
зд. Центра " Манавият ва Марърифат"
телефон
E-Mail:
info@ziyoforum.uz
Подать заявку
Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с вами
Все материалы, находящиеся на сайте, охраняются в соответствии с законодательством, в том числе, об авторском праве и смежных правах